kategorie
Doprava zdarma
při nákupu nad 2300 Kč
Distribuce
po ČR a SR
Tradice
od roku 1993
Věrnostní program
pro naše zákazníky

 

 

 

 

 

 

Věrnostní program

Pro naše maloobchodní zákazníky jsme připravili věrnostní program, kdy při registraci a následném objednání přes náš e-shop mu budou na jeho účtě přibývat věrnostní body, které si může směnit za slevový kupón. Slevový kupon může využít v dalších objednávkách a odečíst si slevu. Vygenerované slevové kupony má zákazník k dispozici ve svém účtu / moje slevové kupony.

Po otevření sekce "moje slevové kupony", má zákazník k dispozici všechny kupony (vygenerované a přidané provozovatelem nebo vygenerované za nasbírané věrnostní body). Pokud je zákazníkům povoleno generovat kupony za věrnostní body, zobrazí se jim formulář pro generování slevového kuponu. Zákazník musí mít nasbíraný aspoň 1 věrnostní bod, aby se mu formulář zobrazil. 

  • 1 věrnostrní bod = 10 Kč sleva 
  • Věrnostní body jsou nastaveny u veškerého zboží v hodnotě od 300 Kč a více.
  • Body jsou viditelné v kartě jednotlivého zboží. 
  • Všechny věrnostní body jsou platné a směné vždy jen 1 rok.

 

Zákazník zvolí počet věrnostních bodů, které chce proměnit, pomocí posuvníku nebo zadání hodnoty do textového pole. Po nastavení počtu bodů se poet přepočítá podle aktruálního nastavení a zobrazí další informace (výše slevy, minimální hodnota objednávky), které zákazníkovi pomoho se rozhodnout, kolik bodů si převede. 

Po kliknutí na tlačítko "Vytvořit sevový kupon" se zákazníkovi zobrazí okno s informací o vygenerovaném kuponu.

 

Zákazník může následně vygenerovaný kupon uplatnit ve 3. kroku objednávky.