kategorie
Doprava zdarma
při nákupu nad 2300 Kč
Distribuce
po ČR a SR
Tradice
od roku 1993
Věrnostní program
pro naše zákazníky

 

 

 

 

 

 

O nás

     E-shop, to nejsou jen čísla a obrázky. Zvedáme telefony, odpovídáme na Vaše e-maily, řešíme objednávky. Děláme Akce, snažíme se, aby jste se dozvěděli o našich výhodných nabídkách, aby se Vám příjemně a jednoduše nakupovalo. Přidáváme novinky, rozesíláme newslettery a snažíme se, aby Vy, naši zákazníci, jste s námi byli 100% spokojeni.

     PELZSPORT je ryze česká rodinná společnost působící na trhu již od roku 1993 a patří mezi prodejce sportovní a zdravé výživy v České Republice. Jsme výhradní dovozci Superlife pro Českou a Slovenskou republiku, máme výhradní zastoupení na prodej Fitness Coffee v ČR a velkoobchodně distribujeme a zastupujeme firmy Amix, Prom-In, Carne Labs, Feel Eco, Have a SuperLife, Dragoon Superfoods, FA Nutrition, FitMar, Fitness CoffeeFiteo, Extrudo, Green Day, Insport line, Max sport, Multipower, Muscle Core, Named Sport, Natura, Nutrim, Polednik, Mr.Proppe's, Pro Vista, Sanas, Scitec Nutrition.

     Na základě reakce českých zákazníků, kteří začali reagovat na celosvětovou krizi spojenou se zhoršujícím se zdravím celé lidské populace, kdy při konzumaci velikého množství nezdravých tuků a cukrů, se snižuje fyzická aktivita, a to vše má za následek nárůst tzv. ,,civilizačních chorob"  jsme byli stále častěji dotazováni na produkty bez konzervantů, lepku a na produkty ryze přírodní bázi. A tak se stalo, že naše firma si vyrobila vlastní recepturu na bezlepkové tyčinky MARDOPKA, která je vyrobena pouze z přírodních surovin, bez obsahu ztuženého tuku, bez přidaného cukru, bez umělých aromat a naprosto bez konzervantů. Dalším významným počinem v oblasti prodeje BIO a zdravé výživy bylo navázání obchodních vztahů s Irskou firmou HaveaSuperlife, která se zabývá výrobou zcela unikátních superpotravinový směsí. Některé z nich byly individuálně vyvinuty na podporu ženského a mužského zdraví s vysokým podílem zelených alkalizačních a detoxikačních superpotravin. Všechny produkty jsou bezlepkové, vhodné také pro Vegetariány a Vegany. Naším novým počinem je výroba unikátního výrobku Superp Alkalot pH+ na odkyselení organismu, a nejnověji výroba směsi na pečení ,,Večerní bílkovinný chléb" , který splňuje nejvyšší kvality v plnohodnotném racionálním stravování. 

     Ohlasy zákazníků, obchodních partnerů a přátel potvrdily, že jsme se vydali tím správným směrem. Cesta ke šťasnějšímu a zdravějšímu životu vede z velké části právě přes kvalitní a vyváženou stravu bez zbytečné chemie.

 

   ,,Naše práce nás s Vámi baví a je pro nás důležité, na co jezdíte, než na čem jezdíte"