O nás

Jsme česká rodinná firma, která se zaměřuje na zdravý životní styl. Naším cílem je podpořit fyzické a duševní zdraví našich zákazníků a předcházet zdravotním problémům. Věříme, že zdravý životní styl by měl být jednoduchý a dostupný pro všechny, a proto se snažíme nabízet produkty nejvyšší kvality. Víme, že mnoho lidí by rádo žilo zdravěji, cítilo se lépe a dosahovalo stabilních výkonů. Na trhu je však mnoho informací a produktů, které mohou být matoucí. U nás si můžete být jisti, že kupujete originální a kvalitní doplněk stravy.

Provozujeme velkoobchodní, maloobchodní a internetový prodej zdravé a sportovní výživy a jejich doplňků. Naše sídlo a kamenná prodejna se nachází ve Svitavách. Rádi Vás u nás přivítáme, poradíme Vám, s úsměvem obsloužíme a na dobrou vlnu naladíme.

Jsme výhradním dovozcem BIO produktů značky Dragon Superfoods do ČR. Tyto produkty úspěšně distribujeme do obchodů se zdravou výživou, fitness center, dámských sportovních a kosmetických studií, sportovních oddílů a klubů.

Naším cílem je podpořit zákazníky, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl a potřebují průvodce na této cestě. Na základě dlouholetých zkušeností Vám ukážeme, že to jde hravě, zdravě a jednoduše.

 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).