O nás

     E-shop, to nejsou jen čísla a obrázky. Zvedáme telefony, odpovídáme na Vaše e-maily, řešíme objednávky. Děláme Akce, snažíme se, aby jste se dozvěděli o našich výhodných nabídkách, aby se Vám příjemně a jednoduše nakupovalo. Přidáváme novinky, rozesíláme newslettery a snažíme se, aby Vy, naši zákazníci, jste s námi byli 100% spokojeni.

     PELZSPORT je ryze česká rodinná společnost působící na trhu již od roku 1993 a patří mezi prodejce sportovní a zdravé výživy v České Republice. Jsme výhradní dovozci Superlife pro Českou a Slovenskou republiku, máme výhradní zastoupení na prodej BIO superpotravin firmy Dragon Superfoods a Fitness Coffee v ČR. Velkoobchodně distribujeme a zastupujeme firmy Amix, Prom-In, Carne Labs, Feel Eco, Have a SuperLife, FA Nutrition, FitMar, Fitness CoffeeFiteo, Extrudo, Green Day, Multipower, Muscle Core, Named Sport, Natura, Nutrim, Polednik, Mr.Proppe's, Pro Vista, Sanas, Scitec Nutrition a další produkty domácích výrobců.

     Na základě reakce českých zákazníků, kteří začali reagovat na celosvětovou krizi spojenou se zhoršujícím se zdravím celé lidské populace, kdy při konzumaci velikého množství nezdravých tuků a cukrů, se snižuje fyzická aktivita, a to vše má za následek nárůst tzv. ,,civilizačních chorob"  jsme byli stále častěji dotazováni na produkty bez konzervantů, lepku a na produkty ryze přírodní bázi. A tak se stalo, že jsme navázali obchodní spolupráci s Firmou Dragon Superfoods, která vyrábí a distribuuje celou řadu jedinečných ekologických produktů, takzvaných superpotravin. Většinu surovin kupuje přímo od pěstitelů, zpracová je ve vlastním výrobním závodě a následně dodává klientům. Dalším významným počinem v oblasti prodeje BIO a zdravé výživy bylo navázání obchodních vztahů s Irskou firmou HaveaSuperlife, která se zabývá výrobou zcela unikátních superpotravinový směsí. Některé z nich byly individuálně vyvinuty na podporu ženského a mužského zdraví s vysokým podílem zelených alkalizačních a detoxikačních superpotravin. Všechny produkty jsou bezlepkové, vhodné také pro Vegetariány a Vegany. Naším novým počinem je výroba unikátního výrobku Superp Alkalot pH+ na odkyselení organismu, a nejnověji výroba směsi na pečení ,,Večerní bílkovinný chléb" , který splňuje nejvyšší kvality v plnohodnotném racionálním stravování. 

     Ohlasy zákazníků, obchodních partnerů a přátel potvrdily, že jsme se vydali tím správným směrem. Cesta ke šťasnějšímu a zdravějšímu životu vede z velké části právě přes kvalitní a vyváženou stravu bez zbytečné chemie.

 

   ,,Naše práce nás s Vámi baví a je pro nás důležité, na co jezdíte, než na čem jezdíte"

 

                    

                                                                                                                                                 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).